Sleva!
Značkový LED reflektor „Black“, Slim Plus LED, 40 W, 230 V
Původní cena byla: 3 255,00 Kč.1 302,00 KčAktuální cena je: 1 302,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
Podrobnosti
Oblasti použití:
Pro vnitřní i venkovní použití
Přednosti produktu:
- Výkonné a rovnoměrné osvětlení pracovního prostoru
- Intenzita osvětlení 3 500 lumenů
- 70 SMD LED diod
- Robustní
- Hliníkové tělo s gumovým chráničem hran a flexibilním stojanem
- Odolnost proti pronikání vody a prachu umožňující profesionální použití
- Třída krytí IP54
- Přídavná zásuvka 230 V na zadní straně pro připojení dalších zařízení s maximálním výkonem 2 600 W
- Kompaktní, snadno se přenáší a instaluje
Technické údaje
| Vlastnosti | Hodnota |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Délka kabelu | 5 m |
| Výška x šířka x hloubka | 210 x 221 x 92 mm |
| Napětí | 230 V |
| Světelný tok | 3500 lm |
| Barevná teplota | 6500 K |
| Kabel | H 07 RN 1.5 mm² 3 x 1.5 mm² |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Svítivost hl. světla max. | 4000 Lux @ 0.5 m |
| Celková délka | 211 mm |
| Barevná teplota | 5650 K – 6500 K |
| Svítivost hl. světla min. | 3000 Lux |
| Světelný tok hl. světla max. | 3500 lm |
| Světelný tok hl. světla min. | 350 lm |
| Barevná teplota od | 5650 K |
| Barevná teplota do | 6500 K |
| Typ LED | SMD |
| Typ žárovky | LED |
| Výkon | 40 W |





