Sleva!
Značkový Horní skříňka Lara 30 G-90 1F
Původní cena byla: 1 600,00 Kč.640,00 KčAktuální cena je: 640,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Lara – samostatné skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | kuchyňské skříňky |
| šířka: | 30 cm |
| výška: | 90 cm |
| sektorová kuchyně: | Lara |
| styl: | moderní styl |
| typ: | vrchní skříňky |
| materiál: | lamino / MDF |
| povrchová úprava: | lesklá |
| barva: | bílá, bílý lesk, cappucino lesk, šedý lesk |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Druh zboží: | Vrchní kuchyňská skříňka Lara |





