Sleva!
Značkový Horní skříňka Como 40 NAGU-36 1F
Původní cena byla: 1 490,00 Kč.596,00 KčAktuální cena je: 596,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Como – samostatné skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| šířka: | 40 cm |
| výška: | 36 cm |
| hloubka: | 57 cm |
| sektorová kuchyně: | Como |
| styl: | moderní |
| typ: | vrchní skříňky |
| materiál: | lamino |
| povrchová úprava: | matná |
| barva: | bílá, kašmír |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Druh zboží: | horní kuchyňská skříňka |





