Sleva!
Zlevněný Televizní stolek Zante ZA5
Původní cena byla: 5 990,00 Kč.2 396,00 KčAktuální cena je: 2 396,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obývací sestava Zante |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | tv stolek |
| šířka: | 180 cm |
| výška: | 49 cm |
| hloubka: | 40 cm |
| barva: | černá, kašmír |
| Šířka: | 180,1 cm |
| Výška: | 49 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Druh zboží: | Televizní stolek |





