Sleva!
Zlevněný Spodní skříňka pod dřez Modena 60 ZL 1S BB – Premium Box
Původní cena byla: 2 870,00 Kč.1 148,00 KčAktuální cena je: 1 148,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spodní skříňky do kuchyně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| šířka: | 60 cm |
| výška: | 82 cm |
| sektorová kuchyně: | Modena |
| styl: | moderní styl, designová |
| typ: | spodní skříňky |
| materiál: | lamino |
| dřez: | bez dřezu |
| otevírání dvířek: | univerzální |
| povrchová úprava: | matná |
| pracovní deska: | bez pracovní desky |
| barva: | černá, dub, dub artisan |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Druh zboží: | spodní kuchyňská skříňka Modena |





