Sleva!
Zlevněný Spodní skříňka pod dřez Aria 80 ZL 2F BB
Původní cena byla: 2 130,00 Kč.852,00 KčAktuální cena je: 852,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Aria – samostatné skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| šířka: | 80 cm |
| výška: | 82 cm |
| hloubka: | 52 cm |
| sektorová kuchyně: | Aria |
| styl: | moderní |
| typ: | spodní skříňky |
| materiál: | lamino |
| dřez: | bez dřezu |
| povrchová úprava: | matná |
| pracovní deska: | bez pracovní desky |
| barva: | bílá, černá, dub artisan, grafit, hnědá, zelená |
| Šířka: | 80 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Druh zboží: | spodní kuchyňská skříňka |





