Sleva!
Psací stůl Luca LC11 Akční Nabídka
Původní cena byla: 4 390,00 Kč.1 756,00 KčAktuální cena je: 1 756,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětský pokoj Luca |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | psací stůl |
| šířka: | 125 cm |
| výška: | 74,5 cm |
| hloubka: | 63 cm |
| barva: | hnědá, zelená, béžová |
| Šířka: | 125 cm |
| Výška: | 74,5 cm |
| Hloubka: | 63 cm |
| Druh zboží: | psací stůl |





