Sleva!
Hit Sezóny Televizní stolek Grande GR8
Původní cena byla: 3 390,00 Kč.1 356,00 KčAktuální cena je: 1 356,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obývací sestava Grande |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | televizní stolek |
| šířka: | 170 cm |
| výška: | 59 cm |
| hloubka: | 42 cm |
| barva: | béžová |
| Šířka: | 170 cm |
| Výška: | 59 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Druh zboží: | televizní stolek |





