Sleva!
Koupit Online Vyšetřovací lehátko 47840
Původní cena byla: 18 928,00 Kč.7 571,20 KčAktuální cena je: 7 571,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vyšetřovací lehátko 47840
Víceúčelové lehátko. Kovová konstrukce je povrchově upravená práškovou technologií v bílé barvě. Ložná plocha – omyvatelná koženka. Po bočních stranách lůžka jsou nerezové eurolišty na uchycení područek, případně infúzního stojanu nebo jiného příslušenství. Cena bez područek.
- víceúčelové lehátko
- kovová konstrukce je povrchově upravená práškovou technologií v bílé barvě
- ložná plocha – omyvatelná koženka
- po bočních stranách lůžka jsou nerezové eurolišty na uchycení područek, případně infúzního stojanu nebo jiného příslušenství
- područky jsou výškově nastavitelné a podle potřeby se posouvají po délce eurolišty
| Vlastnosti | |
| Podhlavník | 650 x 850 x 60 mm |
| Střední část | 650 x 500 x 60 mm |
| Část pro nohy | 650 x 570 x 60 mm |
| Délka ložné plochy | 1950 mm |
| Šířka ložné plochy | 650 mm |
| Šířka ložné plochy s područkami | 830 mm |
| Výška ložné plochy | 620 mm |
| Kolečka | Ø 125 mm |





