Sleva!
Rohová šatní skříň Luca LC2 Bezpečná Platba
Původní cena byla: 6 290,00 Kč.2 516,00 KčAktuální cena je: 2 516,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětský pokoj Luca |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | šatní skříň |
| šířka: | 95 cm |
| výška: | 195 cm |
| hloubka: | 95 cm |
| barva: | hnědá, zelená, béžová |
| Šířka: | 95 cm |
| Výška: | 195 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Druh zboží: | Šatní skříň |





