Sleva!
Police Grande GR10 Kup Teď
Původní cena byla: 990,00 Kč.396,00 KčAktuální cena je: 396,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obývací sestava Grande |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| druh zboží: | police |
| šířka: | 103,5 cm |
| výška: | 17 cm |
| hloubka: | 22 cm |
| barva: | béžová |
| Šířka: | 103,5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Hloubka: | 22 cm |
| Druh zboží: | police |





